نمونه سوالات درس به درس ادبیات فارسی سوم

السلام علیکم

دانش آموزان عزیز و همکاران گرامی

ضمن آرزوی موفقیت در تمام مراحل زندگی به خصوص در امتحانات ، به اطلاع می رسانم که کامل ترین مجموعه سوالات درس به درس ادبیات فارسی ( 3 ) سوم رشته های تجربی - ریاضی و تخصصی انسانی ، تهیه شده است . برای آشنایی شما یک صفحه از هر کدام را به عنوان نمونه در سایت sokhandan.professora.ir می گذارم .

    برای تهیه هرکدام از این ها می توانید مبلغ دوهزار تومان ( برای هر کدام ) را به شماره حساب 0100846963001 بانک ملی ایران یا شماره کارت 6037991871918847 ملی به نام مسعود سخندان واریز و عکس فیش یا برگه پرداخت و واریز خود را به نشانی ای-میل sokhandan84@yahoo.com ارسال کنید تا فایل درخواستی به نشانی شما ای-میل شود.

از مزایای این مجموعه ، درس به درس بودن آن است تا دانش آموز بتواند بعد از خواندن هر درس ، خود را محک بزند که تا چه اندازه درس را فهمیده است . این مجموعه سوالات از بررسی سوالات نهایی حداقل 35 نوبت امتحانی نهایی گردآوری شده است و هر دبیر و دانش آموزی می داند که چندین نمره در هر امتحان ، تکرار امتحانات دوره های قبل است .

به دانش آموزان توصیه می کنم که قسمت دوم کتاب را بیشتر از قسمت اول بخوانند زیرا از قسمت اول تنها 5 نمره و از قسمت دوم 15 نمره می آید .

/ 1 نظر / 149 بازدید
خسروی پور

سلام آقای سخندان عزیز...خوب هستین؟ اتفاقی سایتتون رو دیدم، خیلی خوبه، خواستم بگم ما یه شرکت طراحی وب سایت هستیم،میتونیم یه سایت برای فروش همین نمونه سوالات براتون طراحی کنیم که دیگه نیاز نباشه مخاطب شما بره بانک پول بده، از طریق درگاه های پرداخت بصورت اینترنتی و آنلاین پول رو واریز کنه و بصورت اتوماتیک سوالات براش دانلود شه...یکمی از این روش دستی و سنتی خارج میشه که به نظرم میتونه مخاطب رو بیشتر جذب کنه سرعت عمل و اینکه دیگه نیازی به پرداخت حضوری نیست! و یا اینکه شما حضوری جزوه یا سوال رو براش ایمیل کنین... خواستین بیشتر صحبت میکنیم بهم ایمیل بزنین به aminkhosravipour@gmail.com و یا اینکه با 09106654410 در ساعات اداری تماس بگیرین...ممنونم